Opinie o kancelarii notarialnej

Witam, wielokrotnie byłam już klientem notariusza, lecz wizyta w Kancelarii Notarialnej mec. Anny Majchrzak wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pani notariusz to osoba bardzo kompetentna, która w pełni angażuje się w każdą powierzoną jej sprawę. Serdecznie polecam usługi tej Kancelarii.

Aneta Z.

Pani Notariusz okazała się bardzo pomocna, gdyż od dawna miałam problem ze stworzeniem odpowiedniej umowy dożywocia, która nie powodowałaby problemów z moim dalszym zamieszkiwaniem w nieruchomości, stanowiącej moją własność od ponad 45 lat. Otrzymałam dokładnie objaśnienie każdego punktu umowy dożywocia.

Maria W.

Muszę stwierdzić, iż po wizycie u pani Notariusz byłam bardzo zadowolona z jakości obsługi klienta.  Czynności notarialne wykonywane przez Kancelarię Pani Anny Majchrzak są na najwyższym poziomie. Świadczą o tym powracający do niej klienci oraz pozytywne rekomendacje osób zamieszczających tutaj swoje opinie.

Sybilla K-J.

Pierwszy raz spotkałem się z takim notariuszem, który jest bardzo uprzejmy, cierpliwy, wyrozumiały, życzliwy, a jednocześnie profesjonalny i wyjątkowo terminowy. Zgłosiłem się do Kancelarii Notarialnej Anny Majchrzak, ponieważ musiałem załatwić sprawy spadkowe „na już”. Pani mecenas bardzo mi pomogła.

Edwin M.

Jeśli zależy komuś na załatwieniu spraw związanych ze sprzedażą nieruchomości, tak jak należy, to POLECAM Panią Notariusz Majchrzak. To kompetentna osoba, która dokładnie zapoznaje się z każdą otrzymaną dokumentacją i weryfikuje wiele kwestii, które innym wydają się błahe i z pozoru nieistotne dla sprawy.

Milena R.

Naprawę POLECAM Kancelarię Notarialną Anna Majchrzak !!! Trafiłem do Pani Notariusz z  polecenia mojego serdecznego przyjaciela. Miałem problem ze stworzeniem umowy podziału majątku wspólnego. Dzięki pomocy pani Notariusz sprawę załatwiłem pomyślnie i „od ręki”, bo nie zajęło mi to zbyt wiele czasu.

Jacek O.

Osobiście korzystam wyłącznie z kancelarii Notarialnej Anna Majchrzak. Moi znajomi, którym poleciłam gorąco pomoc Panią Notariusz również byli zadowoleni z jej usług. Kancelaria jest bardzo elastyczna po względem terminowym i można umówić się na spotkanie, nawet w dni wolne od pracy- np. święta.

Joanna T.

Wraz z moim mężem jesteśmy osobami po 70- tym roku życia. Odkąd sięgamy pamięcią, to korzystając z pomocy Pani Notariusz Anny Majchrzak zawsze byliśmy obsłużeni bardzo miło, szybko i profesjonalnie. W budynku, w którym mieści się jej Kancelaria jest winda, co ułatwia mi wejście, gdyż jestem osobą z częściowym paraliżem nogi.

Bożena R.

Zawarłam u Pani Majchrzak już kilkanaście aktów notarialnych w ciągu kilku lat. Nigdy nie zawiodłam się, co do jakości świadczonych usług, jak i wysokich kompetencji Pani Notariusz. To osoba stworzona do wykonywania tak niełatwego zawodu, który wymaga nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji i bieżącego śledzenia zmian w prawie.

Adrianna B.

Pani Notariusz Anna Majchrzak poprzez swoje rozważne i przemyślane działania doprowadziła do finalizacji bardzo trudnej transakcji, dotyczącej kupna spółki z.o.o. od jej poprzedniego właściciela. Ja osobiście skorzystałam z usług Pani Notariusz, gdy dwa razy kupowałam nieruchomość niezabudowaną.

Alicja W.

U Pani Notariusz zauważyć można pełen profesjonalizm. Wszystko jest podane klientom na przysłowiowej „tacy”. Wszelkie zawiłości prawne Pani Anna wyjaśnia do tej pory, aż są one zrozumiałe dla osób korzystając z jej usług. Ogromna wiedza Pani Majchrzak pozwala na załatwienie wszystkich spraw i formalności bez zbędnej zwłoki.

Bogdan H.

Osobiście wszystkim polecam Kancelarię Pani Anny Majchrzak. Z jej usług skorzystali wszyscy moi znajomi, którzy po przedstawieniu Pani Notariusz swojej sprawy wyszli z jej Kancelarii w pełni usatysfakcjonowani poradą, którą otrzymali.  Pani Anna bardzo dokładnie wyjaśnia zawiłości prawne, które dla przeciętnego człowieka są nie zrozumiałe.

Dorota B.

Ważne jest to, że adres Kancelarii Notarialnej, jak i dojazd do niej można wygodnie sprawdzić w wyszukiwarce internetowej Google oraz w Mapach Google. Dla mnie ma to duże znaczenie, ponieważ nie jestem rodowitą Warszawianką i trudno mi się poruszać po stolicy bez wydrukowanej mapy i trasy dojazdowej.

Maria C.

Pani Notariusz wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia przed pojęciem jakichkolwiek czynności. W mojej sprawie nastąpiło nieoczekiwane podwyższenia kwoty pobieranego podatku od czynności cywilnoprawnych, które wynikło z winy strony przeciwnej. Na szczęście mec. Majchrzak w porę przygotowała mnie na tą ewentualność.

Aleksandra D.

Kancelaria Notarialna Anna Majchrzak w Warszawie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, dzięki czemu udało się nam dojechać do Pani Mecenas bez przeszkód, mimo, iż mieszkamy ponad 30 km od Centrum. Pani Notariusz może również dojechać do klienta. Z tej opcji również skorzystaliśmy.

Mariusz i Katarzyna B.